Battle will be stepped up this year to save the tiger

Tigers top WWF list of 10 important endangered species as biodiversity campaign is launched

Scientists and conservationists are to intensify their efforts this year to save one of Earth's most powerful, and threatened, creatures: the tiger.
Biologists have placed Panthera tigris at the top of a list of 10 key animals facing extinction, which should become the focus for major conservation efforts in 2010, they say.
"This year has been designated the International Year of Biodiversity by the United Nations and so we have created a list of 10 critically important endangered animals that we believe will need special monitoring over the next 12 months," said Diane Walkington, head of species programme for the WWF in the UK. Animals on the WWF list include the polar bear and the giant panda.
"This year will also be the Chinese Year of the Tiger, and so we have put it at the top of our list," added Walkington. "It will have special iconic importance."
Over the past century, the world's population of tigers has been reduced by 95% as a result of hunting and poaching for their body parts, which are used in traditional Asian medicine. There are only around 3,200 tigers left on the planet.
Of its nine main sub-species, three – the Bali, Caspian and Java tigers – are now extinct, while there has been no reliable siting of a fourth, the South China tiger, for 25 years. This leaves the Bengal, Amur, Indochinese, Sumatran and Malayan tigers, the numbers of which, with the exception of the Bengal and Indochinese, have been reduced to a few hundred per species.In recent years conservationists have achieved some noticeable success in halting the decline in tiger numbers. For example, they helped to halt hunting of the Amur tiger, which lives in eastern Russia. Its numbers had dropped to a few dozen. Today there are around 500 Amur tigers, thanks to conservation measures introduced by the Russian government.
"It showed we could help the tiger," said Walkington.
However, over the past two or three years, levels of poaching have risen again while habitat problems have added to the stress on tiger numbers.
For example, sea level rises – caused by climate change – are now threatening the mangrove homes of tigers in the Sunderbans regions of Bangladesh and India. Hence the international decision to redouble efforts to save the tiger this year. "Of course, there are thousands of other species on the endangered list," added Walkington. "However, there is particular importance in selecting a creature such as the tiger for special attention.
"To save the tiger, we have to save its habitat – which is also home to many other threatened species."So if we get things right and save the tiger, we will also save many other species at the same time."

6 comments:

Family Holidays said...

Hi,
I like the blog & comment, Please check my blog post the comment.
Save Tiger in India - save the tiger, save Malaysian tiger, Tiger Woods, to save tiger reserve, tiger conservation, Lion King, the national tiger count?, to double tiger population by 2022, hardly 50 roam China, The new cool cause.
kind Regards,
van

Bahareh Sarmast said...

ساده ترین راه استفاده از دیدنی های این منطقه ی شگفت انگیز، انتخاب یکی از تورهای این جزیره می باشد که از نظر ما تور بالی نوروز 97 یکی از ویژه ترین آنهاست تا هم زمان کافی برای مشاهده ی برترین جاذبه های بالی را داشته باشید و هم از زیبایی های فصل بهار این سرزمین لذت ببرید
در سنگاپور جاذبه هایی وجود دارد که هر یک از آنها به تنهایی می توانند شما را برای سفر به سنگاپور ترغیب کنند؛ اگر شما هم علاقهمند به تجربه سفری متفاوت و خاص هستید، بهتر است از حالا به فکر تور سنگاپور نوروز 97 باشید! اما در زمان حضور در سنگاپور باید از کدام جاذبه های گردشگری این کشور دیدن کنیم؟
دین یکی از مهم ترین رکن های جامعه می باشد و مردم بالی نیز از این ویژگی پیروی می کنند و درست به همین دلیل معابدی را می توانید در این جزیره مشاهده کنید که نشان دهنده تاریخ، فرهنگ و هنر این سرزمین می باشد. همین امر به سادگی می تواند برای علاقه مندان به هنر و تاریخ سرزمین ها دلیل برای استفاده از تور نوروزی بالی باشد که از دو معبد اصلی این سرزمین بازدید کنید.
این معبد بر خلاف معبد قبلی دارای فضایی بسیار متفاوت می باشد که بر فراز صخره ها واقع شده است که منظره ای بی نظیر از فضای رو بروی خود به شما داده است. مشاهده غروب خورشید و امواج خروشان اقیانوسی پیشنهاد ما برای تور نوروزی 97 در معبد می باشد که باز هم در نوع خود بی نظیر و خاص می باشد. علاوه بر تمامی این موارد معبد جایگاهی بسیار مقدس برای بومیان این سرزمین دارد و همین دلیل برای استفاده از برترین موارد معماری دینی و تاریخی در آن بوده است.
یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری سنگاپور که چشم گردشگران را محسور خود کرده است، باغ زیبایی است به مساحت حدود 100 هکتار که درخت های خارق العاده و مجسمه های بی نظیری را در دل خود جای داده است. شما می توانید ساعت ها از دیدن این باغ استوایی لذت ببرید.این باغ دارای ابردرخت هایی با ارتفاع 25 متر است که هر کدام یک باغ عمودی هستند. بازدید از این باغ رایگان می باشد ولی باید برای رفتن بر روی پل اسکای وی بلیت تهیه کنید.
با تور سنگاپور نوروز 97 همراه شوید و نوروزی متفاوت تر از همیشه را برای خود رقم بزنید.
این مزارع به صورت پله کانی طراحی شده است که باعث بازدهی بالاتر انها شده و مدیریت منابع را بسیار آسان نموده است. به همین دلیل که خاص ترین مزارع را در خود جای داده است به یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری بالی تبدیل شده است.
مطمئنا با حضور در این معبد می توانید اطلاعات مفید زیادی در خصوص آیین بودای مردم این کشور کسب کنید. آژانس مسافرتی کاروانیک از اینکه میزبان شما در تور سنگاپور نوروز باشد، بسیار استقبال خواهد کرد.

Avijeh Reportage said...

سفر کردن به دلایل بسیار زیادی انجام میشود که هر کدام از آنها شرایط خاص خود را دارد. در این پست به بررسی مهم ترین مورادی که در هر سفر باید به آنها توجه داشته باشید پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه یک سفر اروپایی راحت داشته باشیم!؟
خب همن طور که قبل تر گفتیم سفر ها به دلایل مختلفی انجام می شود و همه ی شرایط سفر شما به دلیل سفر شما بستگی دارد. با دو مثال ساده به بررسی دلیل مطرح کردن هدف به عنوان مهم ترین گام سفر شما میپردازیم.
برپا شدن نمایشگاه های متعدد در کشورهای مختلف جهان که هر ساله در چندین دوره برگزار می شود، فرصت بسیار مغتنمی است برای کسانی که علاوه بر تفریح و گردش، قصد ارتقای دانش و توسعه دادوستد را دارند. معمولا افراد زیادی بخصوص صاحبان کسب کار و مشاغل صنعتی، علاقه زیادی به شرکت در این نمایشگاه های جهانی دارند وجود تور نمایشگاهی که در واقع پکیجی است از برنامه های جامع مسافرتی که با هدف بازدید از نمایشگاهها برگزار می شود، موقعیت خوبی برای صاحبان مشاغل است تا هم سفری لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشند و هم فعالیت های تجاری خود را پیش ببرند.در زمانی که هدف شما رفتن به یک نمایشگاه در خارج از کشور است چند موضوع برای شما پیش می آید که با
در صورت بروز مشکلات خاص در کشور یونان می توانید از خدمات تور یونان استفاده کنید و تنها نیستید.

Otaq Avijeh said...

کم کم بوی فوتبال می رسد؛ بویی کاملا متفاوت... بوی جام جهانی می آید! انتظارها در حال به پایان رسیدن است و کل دنیا تا 50 روز دیگر مجددا پس از 4 سال می توانند شاهد هیجان انگیزترین رقابت های فوتبال در سراسر جهان باشند. بد نیست بدانید که شمار ایرانی هایی که از چند ماه پیش شروع به خرید تور جام جهانی روسیه کرده بودند، همچنان جریان داشته و هرچه به این رقابت ها نزدیک تر می شویم، روز به روز افزایش می یابد. در خلال روزهایی که تیم ایران بازی فوتبال با رقبای خود ندارد، به گردشگری در شهرهای روسیه بخصوص مسکو و سن پترزبورگ بپردازید مطمئنا شما هم می توانید لذت فوتبال با تور جام جهانی ۲۰۱۸ را از نردیک بچشید!

Lili davoodi said...

کنار دین اسلام دیگر ادیان نیز وجود دارد. معابد بسیار زیادی در این کشور در حال حاضر وجود دارد که دارای معماری بسیار زیبا و پرشکوهی است. ساخت این معابد به شکلی کلی متفاوت بوده است و برگرفته از تاریخ و ارزش این کشور می باشد. در ادامه قصد داریم تا در مورد معابد بسیار معروفی در مالزی وجود دارد را برای شما در دانستنی های سفر بیشتر بگوییم.معبد کک لوک سی پنانگمعبد که بزرگترین معبد در شرق آسیا می باشد، یکی از بهترین و بزرگترین معبد مالزی

Lili davoodi said...

سفر می کنند، بی شک می توان گفت آتنیکی از شهرهای دنیا است.جاذبه های بسیار زیبایی در این شهر وجود دارد که در ادامه 6 جاذبه دیدنی آتن را برای شما معرفی می کنیم، در ادامه با بخش اخبار گردشگری

Post a Comment

Ad

save

save

Search on net

Tigers

Popular Posts

Tiger

Tiger

Tiger

Tiger

Contact me

For Feedback and queries or any suggestions contact me at:

manikarpan19@gmail.com

or

www.facebook.com/arpanjotsingh

Followers

Save Tigers